Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego

Cyrk Luna

#SzkolaDoHymnu

"BEZPIECZNY PRZEJAZD"

27 października 2021r. pani Marta Skrok reprezentująca PKP odwiedziła nasze Przedszkole. Spotkanie miało na celu przybliżenie dzieciom bezpiecznego poruszania się w pobliżu torów, przejazdów kolejowych, dworców PKP. Dzieci obejrzały również krótki filmik i na zakończenie pobawiły się odpowiadając na pytania.

Filharmonia

W ramach współpracy z Filharmonią Lubelską w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z przedszkolakami, podczas którego muzycy prezentowali instrumenty, a także wykonywali utwory dopasowane do wieku dzieci. Największą wartością tych spotkań jest aktywny udział dzieci przez całe zajęcia.

Akcja "Sprzątanie świata"

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2021/22

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Trawnikach

zawiadamia i jednocześnie zaprasza na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

w dniu 1 września 2021 roku, które odbędzie się w hali sportowej według ustalonego harmonogramu:

12:30 – rozpoczęcie roku szkolnego dla przedszkola.

Z uwagi na ograniczenia spowodowane sytuacją epidemiologiczną do szkoły mogą wejść rodzice dzieci przedszkolnych, uczniów klas I-III oraz uczniów nowoprzyjętych do szkoły (1 rodzic na 1 dziecko).

Wszystkich obowiązują zasady reżimu sanitarnego (maseczki, dezynfekcja, dystans).

Spotkanie organizacyjne rodziców dzieci przedszkolnych z wychowawcami odbędzie się 1.09.2021 r. w holu przedszkola o godzinie 16.00.

Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.

Msza święta w intencji dzieci, uczniów, rodziców i nauczycieli odbędzie się

5 września 2021r.(niedziela) o godzinie 10.00 w Kościele Chrystusa Króla w Trawnikach.

Lista dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

Postępowanie dodatkowe

1. Gierszon Miłosz
          2. Izak Alan
          3. Kozieł Szymon
          4. Pajorek Patryk
          5. Pędzisz Marcel
          6. Pędzisz Wiktoria
          7. Słomka Iga
          8. Zarajczyk Julita

Trawniki, 26 kwietnia 2021 r.

OGŁOSZENIE

Informujemy, że na rok szkolny 2021/2022 wpłynęło 27 wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola. 18 z nich deklarowało pobyt wydłużony w przedszkolu. Łącznie z dziećmi już uczęszczającymi od września zapisano 117 dzieci, z czego 70 deklaruje pobyt wydłużony.

Przedszkole dysponuje 125 miejscami. Zostało jeszcze 8 wolnych miejsc. Od   02 do 20 kwietnia 2021 r. będzie postępowanie uzupełniające. Zainteresowani mogą składać wnioski.

Lista dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

Zielińska Zofia

Zieliński Szymon

OGŁOSZENIE

Zawiadamia się, że  od 15 do 26 lutego 2021 r. można składać wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2021/2022.

W postępowaniu rekrutacyjnym ustala się  kryteria wraz z liczbą punktów

Lp.

Kryterium

Wartość punktowa

1.

Dziecko, którego oboje rodzice wykonują pracę na podstawie umowy o pracę , umowy cywilno-prawnej, prowadzący gospodarstwo rolne lub pozarolniczą działalność gospodarczą

8

2.

Dziecko, którego samotny rodzic wykonuje pracę na podstawie umowy o pracę , umowy cywilno-prawnej, prowadzi gospodarstwo rolne lub pozarolniczą działalność gospodarczą

8

3.

Dziecko, którego rodzice są uczestnikami stacjonarnych studiów wyższych.

6

4.

Dziecko, którego rodzeństwo jest przyjęte do przedszkola

4

5.

Deklaracja pobytu dziecka w przedszkolu powyżej 5 godzin

3

W celu potwierdzenia spełniania w/w kryteriów należy złożyć dołączone do wniosku o przyjęcie do przedszkola stosowne oświadczenie.

Wzór oświadczenia można pobrać wraz z drukiem wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola w budynku przedszkola, szkoły lub ze strony internetowej  www.zpotrawniki.edupage.org

Oswiadczenie_20-21.pdf

WNIOSEK_2021-22.pdf

Witamy wszystkie dzieci

i ich rodziców w przedszkolu

w nowym roku szkolnym 2020/2021

Prosimy o zastosowanie się do ogólnych wytycznych reżimu sanitarnego  (odstępy co najmniej 1,5m, w zamkniętych pomieszczeniach dezynfekcja rąk i noszenie maseczek).

dyr. ZPO

Zofia Malinowska