• I MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY TRAWNIKI 2019

7 marca 2020r. w hali sportowej w Trawnikach w turnieju wzięły udział następujące drużyny:

• VIKTORIA RYBCZEWICE
          • AVIA ŚWIDNIK
          • GLKS GŁUSK
          • GLKS GŁUSK II
          • UKS TYTAN
          • UKS TYTAN II

Turniej rozegrany został systemem " Każdy z Każdym". W sumie odbyło się 15 spotkań. Najlepszą drużyną Turnieju został GLKS GŁUSK I, który wyprzedził zespół z RYBCZEWIC i EKIPĘ ZE ŚWIDNIKA. W Turnieju wzięło udział ok. 70 zawodników.

Drużyny otrzymały pamiątkowe PUCHARY, a najlepsi piłkarze okolicznościowe MEDELE.

O małą gastronomię zadbali rodzice naszych zawodników. W czasie trwania zawodów można było wziąć udział w wystawie plastycznej pod hasłem"JEŚLI W PIŁKĘ NOŻNĄ GRAMY, ZŁYM UŻYWKOM SIĘ NIE DAMY".( profilaktyka przeciwalkoholowa)

Dziękujemy p. Arkadiuszowi Pawłowskiemu za przygotowanie Turnieju.

MISTRZOSTWA POWIATU ŚWIDNIK W PIŁCE KOSZYKOWEJ

KATEGORIA IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

28 LUTEGO 2020r. w Świdniku uczniowej naszej szoły zajęli IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnik w Piłce Koszykowej.

Skład drużyny: Iga Świetlicka, Wikotoria Bystrek, Małgorzata Kierys, Aleksandra Mrugała, Wiktoria Krysa, Karolina Klimek, Wiktoria Borek, Jagoda Król, Klaudia Szcześniak, Blanka Pitucha, Klaudia Stadnik

Uczniów przygotowała p. Bożena Wysokińska

MISTRZOSTWA POWIATU ŚWIDNIK W PIŁCE SIATKOWEJ

KATEGORIA IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

BRĄZOWI MEDALIŚCI

5 LUTEGO 2020r. w Świdniku uczniowej naszej szoły zajęli III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnik w Piłce Siatkowej.

Skład drużyny: kl. VIIIa - Patryk Dworak, Jakub Przybylski

kl.VIIb - Szymon Klimek, Szymon Pomorski

kl. VIIa - Szymon Palus, Piotr Cop, Bartlomiej Karczewski, Patryk Madeja, Jakub Dębicki, Rafał Paluch, Miłosz Nowicki

Uczniów przygotowała p. Bożena Wysokińska

BIEGI ULICZNE W BISKUPICACH

18. 10.2019r. w Biskupicach odbyły sie biegi uliczne. Uczniowie naszej szkoły zajęli nastepujące miejsca:

I miejsce:

Amelia Wilk kl.VIc

Aleksandra Mrugała kl. VIIIa

Szymon Klimek kl. VIIb

II miejsce:

Jakub Przybylski kl.VIIIa

Mateusz Palus kl. VIa

III miejsce:

Julia Palus kl. Va

Jagoda Król kl.VIIa

Milosz Dejnek kl. VIIb

MISTRZOSTWA POWIATU ŚWIDNIK

16.10.2019r. w Bystrzejowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Świdnik w tenisie stołowym klas IV - VI. Naszą szkołę reprezentowali:

Tomasz Misterek, Hubert Warda, Kacper Sierpień - kl. VIb

Marcin Brzyski - kl. VIc

Kacper Sierpień zajął III miejsce i awansował do zawodów rejonowych.