• Szanowni Państwo!

Na podstawie § 10r ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 493, z późn. zm.) w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Trawnikach w roku szkolnym 2023/2024 zostaną zorganizowane dodatkowe zajęcia:

• logopedyczne,
          • korekcyjno-kompensacyjne,
          • rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne,
          • inne zajęcia o charakterze terapeutycznym.

Bardzo prosimy o wypełnianie i składanie Deklaracji uczestnictwa w zajęciach dodatkowych. Druki można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej: https://zpotrawniki.edupage.org i składać osobiście w sekretariacie szkoły lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: szkolatrawniki@poczta.onet.pl  wpisując w temacie wiadomości: Deklaracja w terminie do 9. września 2023 roku.

Realizacja zajęć planowana jest w I semestrze

Dyrektor ZPO w Trawnikach

Tomasz Burak

Do pobrania:

DEKLARACJA_UCZESTNICTWA_UCZNIA_W_ZAJECIACH_DODATKOWYCH.pdf

Informacja dla Uczniów i Rodziców dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023

Uczniowie klas VIII w ramach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych mają do dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
          W jednej bazie tego systemu znajdują się   szkoły ponadpodstawowe z  województwa lubelskiego.

Uczniowie muszą samodzielnie założyć sobie konto  w systemie.
          Link do strony:

Wchodząc na wyżej podaną stronę w "Pliki do pobrania" znajdziecie  Państwo  "Podręcznik dla kandydata samodzielnie zakładającego konto w systemie", w którym szczegółowo zostało opisane jak postępować krok po kroku podczas logowania i wypełniania wniosku.

Bardzo ważne jest, aby wszystkie czynności dotyczące rekrutacji dokonywać w terminie.

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2022/2023, a także terminy składania dokumentów dla kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie województwa lubelskiego określa załącznik numer 1 do Zarządzenia numer 7/22 Lubelskiego Kuratora Oświaty  z dnia 31 stycznia 2022 roku.

UWAGA, RODZICE ÓSMOKLASISTÓW!

Szanowni Państwo Rodzice uczniów klas ósmych,

Informujemy Państwa, że w Lubelski Kurator Oświaty w ramach „Zawodowego strzału w 10” podejmuje kolejne działanie służące wsparciu rodziców uczniów klas VIII w zakresie wyboru dalszego etapu kształcenia i procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych pt. „Wspierająca rola rodziców w wyborze drogi kształcenia”.

Spotkanie on-line ze specjalistami w tej dziedzinie odbędzie się dnia 9 lutego 2022 r. (środa) o godz. 17.00.

Link do spotkania zostanie Państwu przesłany przed konferencją w wiadomości na e-dzienniku.

Regulamin zdalnego nauczania - aktualizacja

Depresja_dzieci_i_mlodziezy.pdf

Drogi Rodzicu zapoznaj się z informacjami  SZKOLNEGO DORADCY ZAWODOWEGO!

ULOTKA_REKRUTACJA_ok.pdf

prezentacja_rekrutacja_ponadpod_ponadgi_2018_CKE_CALOSC_wysoka_jakosc.pdf