KADRA ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W TRAWNIKACH
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024DYREKTOR – mgr Tomasz Burak
WICEDYREKTOR – mgr Monika Hajdo
NAUCZYCIELE:
Nazwisko i imię
Nauczany przedmiot
Baj Katarzyna
Wiedza o społeczeństwie
Banaszkiewicz Teresa
Matematyka
Berecki Robert
Edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka
Bielak Anna
Edukacja wczesnoszkolna
Bocheńska Marlena
Wychowanie przedszkolne
Brzyski Radosław
Chemia, język angielski
Buchoska Kamila
Język polski
Burak Tomasz
Informatyka
Cisz Alicja
Biologia, wychowanie do życia w rodzinie
Dejnek Małgorzata
Plastyka, technika
Falenta Teresa
Edukacja wczesnoszkolna
Futa Alicja
Nauczyciel bibliotekarz
Gziut Agnieszka
Religia, edukacja informatyczna
Hajdo Monika
Język polski, logopeda
Haranicz Urszula
Wychowanie przedszkolne
Klusek Małgorzata
Logopeda
Kołodziejczyk Irena
Edukacja wczesnoszkolna
Kosmala Jagoda
Matematyka
Kowalczyk Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
Kruszelnicka Paulina
Wychowanie przedszkolne
Kucharska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
Kuznetsova Elena
Język angielski
Lis Milena
Edukacja wczesnoszkolna
Łukaszuk Anna
Geografia, doradztwo zawodowe
Malinowska Agata
Wychowanie przedszkolne
Malinowska Karolina
Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Manaj Teresa
Wychowanie fizyczne, przyroda
Misiak Katarzyna
Muzyka, rytmika
Okaj Andrzej
Religia
Olko Karolina
Pedagog, pedagog specjalny
Orłowska Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
Panecka Joanna
Wychowanie przedszkolne
Pawlak Anna
Język niemiecki
Pawłowski Arkadiusz
Wychowanie fizyczne
Pitucha Alicja
Język polski
Połeć Irena
Historia, geografia
Psujek Marta
Język polski
Sidor Agnieszka
Religia
Siennicka Katarzyna
Język angielski
Strobel Aleksandra
Historia, technika, świetlica
Szmidt Agnieszka
Biologia, informatyka, biblioteka
Szynklewska Monika
Fizyka, świetlica
Świeczak Ewa
Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Tarczyluk Wioletta
Wychowanie przedszkolne
Tymosiewicz Dorota
Wychowanie fizyczne, świetlica
Wilk Renata
Psycholog
Woskowicz Dominika
Język angielski
Buchoska K., Cisz A., Łukaszuk A., Manaj T., Połeć I., Strobel A., Szynklewska M., Tymosiewicz D.
Nauczyciele świetlicy
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:
Sekretarz szkoły – mgr Teresa Bednarska
Sekretarz – mgr Barbara Bzowska
Magdalena Bartoszuk – intendent, woźna
Jolanta Garbol – starsza woźna
Renata Jankowska – starsza woźna
Jerzy Kociubowski - konserwator
Olga Lipiec – starsza woźna
Monika Mieczkowska – starsza woźna
Małgorzata Nowicka – starsza woźna
Ryszard Szustakiewicz – konserwator
Anna Wójcik – starsza woźna
Jolanta Zagraba – starsza woźna
Sylwia Zielińska – kucharz
_