• ZAPOZNAJ SIĘ !

Regulamin pracy zdalnej w Zespole Placówek Oświatowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Trawnikach

(Aktualizacja z dn. 10 grudnia 2021 r.)

regulamin_zdalnego_nauczania_ZPO_TRAWNIKI.pdf

Praktyczne_porady_jak_organizowac_ksztalcenie_na_odleglosc(1).pdf

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice !

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych w formie tradycyjnej Nauczyciele Zespołu Placówek Oświatowych w Trawnikach zachęcają uczniów do skorzystania z bezpłatnych materiałów dostępnych online.

Ponadto nauczyciele skontaktują się z uczniami za pośrednictwem dziennika elektronicznego (ogłoszenia, wiadomości) i komunikatorów społecznościowych w celu przekazania informacji dotyczących zdalnego nauczania.

Drodzy Uczniowie:

Zobowiązujemy  WAS  do  codziennego logowania się do Dziennika Librus

Prosimy, aby logować się do dziennika elektronicznego tylko przez portal Synergia Librus

Nie logujemy się przez aplikacje, które żądają dodatkowej opłaty!!!

Szanowni Rodzice:

Prosimy o pomoc dzieciom przy obsłudze e-dziennika .

Nie logujemy się przez aplikacje, które żądają dodatkowej opłaty!!! Na tej aplikacji pojawiają się kłódki, blokujące dostęp do prac domowych i wiadomości. Wchodzimy tylko przez: https://portal.librus.pl/rodzina/synergia/loguj

Jeżeli kody dostępu do e-dziennika zostały zagubione, dostęp do konta rodzica lub ucznia jest zablokowany z innych powodów, proszę zgłosić  wychowawcy. Wychowawca przekaże tę informację do administratora e-dziennika. Zostaną wówczas wygenerowane nowe kody. Sposób przekazania kodów zostanie uzgodniony z administratorem.

W dzienniku elektronicznym nauczyciele przygotowują lekcje zaplanowane. Uczniowie otwierają zakładkę: Organizacja/ zaplanowane lekcje