• Rejonowe Igrzyska Indywidualnego Tenisa Stołowego w Chełmie

Nasz uczeń Konrad Korzeniowski wywalczył II miejsce i awansował do województwa

GRATULUJEMY!!!

Mistrzostwa Powiatu Świdnik  w Tenisie Stołowym

Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę . W poszczególnych kategoriach zajęli następujące miejsca:

• chłopcy klas IV   Kacper Cholewa  III miejsce
          • chłopcy klas V-VI Konrad Korzeniowski miejsce I; Patryk Tarczyluk II miejsce
          • drużyny klas V-VI  dziwczęta miejsce V
          • drużyny klas IV chłopcy miejsce III
          • drużyny klas V-VI chłopcy miejsce I

Zawodników i zawodniczki z miejsc:1-4 nagrodzono pamiątkowymi medalami oraz dyplomami. Uzyskali oni również prawo startu w zawodach rejonowych zaplanowanych w Chełmie.

Gminne Biegi Uliczne w Biskupicach

Natalia Czerniak -  I miejsce  (klasa Vb)

Martyna Socha  - I miejsce  (klasa VIb)

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej w Oleśnikach

klasa IVb - miejsce III

klasa VIb - miejsce II

Powiatowy Turniej Mini Piłki Siatkowej

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w mini piłce siatkowej chłopców odbyły się 7 stycznia 2015r. Zawody rozgrywano w dwóch kategoriach "trójki' i "czwórki".Nasi uczniowie zajęli III miejsce. Otrzymali okolicznościowe medale i pamiątkowe dyplomy.

Uczniów do udziału w rywalizacjach sportowych przygotowują: p.Bożena Wysokińska i p. Dorota Tymosiewicz.