• Gminne Zawody w 4-boju LA klas 4-8

24 maja w 2019 r. w Szkole Podstawowej w Biskupicach odbyły się Gminne Zawody w 4-boju LA klas 4-8. Naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w wileoboju, w skład którego wchodziły konkurencje: bueg na 60 m, skok w dal, rzut piłką lekarską i rzut piłeczką palantową. Łącznie zdobyliśmy 10 medali, 3 złote, 4 rebrne i 3 brązowe.

Złote medale zdobyli:

- Amelia Wilk 5c

- Jakub Przybylski 7a

- Mateusz Świeczak 8b

Srebrne medale:

- Jagoda Król 6a

- Szymon Palus 6a

- Aleksandra Mrugała 7a

- Jakub Dziurawiec 8b

Brązowe medale:

- Julia Palus 4a

- Mateusz Palus 5a

- Miłosz Dejnek 6b

Poza medalistami naszą szkołę reprentowali: Hubert Wadowski 4c, Zuzanna Pawlak 4a, Kacper Kamiński 5c, Blanka Pitucha 6a i Wiktoria Krysa 7a.

Mistrzostwa Powiatu Świdnik

9 maja w Świdniku reprezentacja SP w Trawnikach wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Świdnik w mini piłce nożnej w kategorii Igrzyska Dzieci. Rozegraliśmy dwa mecze z SP 4 i SP 5 ze Świdnika. Niestety, w obu spotkaniach musieliśmy uznać wyższość przeciwników i ostatecznie zajeliśmy V miejsce. Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Jakub Dębicki. Skład drużyny: T. Misterek, D. Nakonieczny, M. Palus, S. Klimek, M. Nowicki, S. Palus, J. Dębicki, B. Karczewski i P. Madeja.

12 marca 2019r. w Piaskach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Świdnik w mini piłce ręcznej chłopców.

W zawodach wzięło udział 7 szkół. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: D.Nakonieczny,  T. Misterek , M. Dejnek , S. Klimek,  P. Madeja, B. Karczewski,  Sz. Palus,  J. Dębicki , S. Michalik ,  P. Cop,  M. Nowicki. W fazie grupowej nasz zespół wygrał ze SP nr 3 i SP nr 4 w Świdniku, przegrał ze SP nr 7 i awansował do najlepszej czwórki turnieju. W meczu o brązowy medal, po zaciętej walce, nasza drużyna uległa jedną bramką drużynie ze SP w Piaskach i ostatecznie zajęła IV miejsce w powiecie.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Miłosz  Nowicki – 7   i   Patryk Madeja - 2.

3 grudnia 2018r. w SP w Oleśnikach odbyły się MISTRZOSTWA  GMINNE W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ.

Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny z klas VIII, VI - VII i  IV - V. Po zaciętej walce wszystkie drużyny wywalczyły

II miejsce.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe pucharki.

Uczniów przygotowały panie: Dorota Tymosiewicz i Bożena Wysokińska

19 pażdziernika 2018r. w Biskupicach odbyły się GMINNE BIEGI ULICZNE.

Uczniowie rywalizowali w poszczególnych kategoriach wiekowych.

MEDALOWE MIEJSCA ZAJĘLI:

I MIEJSCE : ZUZANNA PAWLAK  kl. IV c