• Rok szkolny 2015/16

GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE "POD DĘBEM GNIEWOMIREM" - OLEŚNIKI 17.06.2016r.

klasa III

Miłosz Nowicki   IV miejsce

Gabriela Więcławek I miejsce

Maja Jankowska II miejsce

Jakub Przybylski II miejsce

Aleksandra Mrugała IV miejsce

klasa V

Weronika Czupryn IV miejsce

Michał Jóźwiak  IV miejsce

Mateusz Świeczak V miejsce

klasa VI

Sebastian Pasieczny II miejsce

Kacper Maliszewski  III miejsce

13 stycznia 2016 r. w SP 7 w Świdniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Świdnik w Mini Piłce Siatkowej. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Konrad Brzyski, Igor Żak, Kacper Maliszewski, Adrian Krysa, Kacper Nowomiejski, Jakub Pilszak, Wiktor Pietrykowski i Sebastian Pasieczny zajęła III miejsce. Chłopcy otrzymali dyplom i pamiątkowe medale.

9.12.2015r. w SP w Oleśnikach  odbył się gminny  turniej w halową piłkę nożną. Rywalizacja odbyła się w trzech kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny z klas IV, V i VI. Najlepiej spisała się drużyna klas szóstych, która zajęła III miejsce.

28.10.2015r. w SP w Bystrzejowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Świdnik w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Mrugała, Julia Wypych, Jakub Przybylski, Mateusz Plewa, Konrad Brzyski, Sebastian Pasieczny, Igor Żak, Adrian Krysa.

Aleksandra Mrugała i Konrad Brzyski zajęli w swoich kategoriach wiekowychII miejsca i awansowali do zawodów rejonowych.

GRATULUJEMY

Rok szkolny 2015/16

GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE "POD DĘBEM GNIEWOMIREM" - OLEŚNIKI 17.06.2016r.

klasa III

Miłosz Nowicki   IV miejsce