XV festiwal  Pieśni Ludowej - Oleśniki 2016

Natalia Winiarczyk kl.Vb - I miejsce

Uczniów przygotował p. Tomasz Burak

Międzyszkolny - drużynowy konkurs z języka angielskiego

odbył się 6 maja 2016r. w Dorohuczy.

Drużyna naszej szkoły w skladzie: Sebastian Pasieczny kl.VIa, Aleksandra Mrugała kl.IVa i Sławomir Łokiński kl.Vb zajęła II miejsce

I Gminny Konkurs wiedzy o Polsce.

W dniu 26 kwietnia 2016r. odbył się konkurs pod hasłem" Z  historią za pan brat" w Siostrzytowie.

Drużyna w składzie: Monika Pędzisz kl.VIb, Natalia Czerniak kl.VIb, Roksana Wrona kl.VIb i Szymon Więcławek kl.VIb zajęła I miejsce.

Uczniów przygotowała p. Katarzyna Siennicka.

W IV Gminnym Konkursie Plastycznym: „NAJŁADNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA – WIELKANOC 2016”

NAGRODĘ otrzymał Krystian Wal kl. IV b

Julia Paluch i Mikołaj Pasieczny kl.Ic

Organizatorem konkursu było Szkolne Koło Caritas w Biskupicach.

Święta Wielkiej Nocy”

W IX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Święta Wielkiej Nocy” nasi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

Kategoria STROIKI I OZDOBY NA STÓŁ:

Jagoda Marzęda kl. IV a – I nagroda

Kategoria POCZTÓWKI:

Gabriela Więcławek kl. V b – III nagroda

Kategoria PRACE MALARSKIE:

Szymon Zając kl. IV a – IV nagroda

Kategoria PALMY WIELKANOCNE:

Iga Świetlicka kl. IV b – Wyróżnienie

22 marca 2016 r. nagrodzeni uczniowie, pod opieką Pani Małgorzaty Dejnek, wzięli udział w uroczystym otwarciu wystawy pokonkursowej w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Na wystawie można obejrzeć prace wszystkich uczniów biorących udział w konkursie. Tradycyjnie imprezie towarzyszył pokaz zdobienia pisanek.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom oraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Kartka Wielkanocna z pisanką w roli głównej”

W plastycznym konkursie wielkanocnym „Kartka Wielkanocna z pisanką w roli głównej” organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Trawnikach Miłosz Tokarski z kl. IV b otrzymał I nagrodę , a Karolina Kasperek z kl. V a – Wyróżnienie.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas Wielkanocnego Kiermaszu, dnia 17 marca 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Trawnikach.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie!

Przegląd kolęd i pastorałek

( Siostrzytów - 2016r)

Osoby nagrodzone:

Joanna Stręk Klasa VIb

Patryk Dworak klasa IVa

Uczniowie zostali przygotowani przez  p. Tomasza Buraka i  p.Agnieszkę Gziut

Iga Świetlicka, uczennica kl. IV b, otrzymała Nagrodę w VIII Edycji Gminnego Konkursu Plastycznego na najładniejszą kartkę świąteczną – „Boże Narodzenie 2015”.

Konkurs organizowany był przez Szkolne Koło Caritas działające przy Zespole Placówek Oświatowych w Biskupicach.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Małgorzata Dejnek

XV festiwal  Pieśni Ludowej - Oleśniki 2016

Natalia Winiarczyk kl.Vb - I miejsce

Uczniów przygotował p. Tomasz Burak

Międzyszkolny - drużynowy konkurs z języka angielskiego

odbył się 6 maja 2016r. w Dorohuczy.

I Gminny Konkurs wiedzy o Polsce.

Uczniów przygotowała p. Katarzyna Siennicka.

NAGRODĘ otrzymał Krystian Wal kl. IV b

Julia Paluch i Mikołaj Pasieczny kl.Ic

Organizatorem konkursu było Szkolne Koło Caritas w Biskupicach.

Święta Wielkiej Nocy”

Kategoria STROIKI I OZDOBY NA STÓŁ:

Jagoda Marzęda kl. IV a – I nagroda

Kategoria POCZTÓWKI:

Gabriela Więcławek kl. V b – III nagroda

Kategoria PRACE MALARSKIE:

Szymon Zając kl. IV a – IV nagroda

Kategoria PALMY WIELKANOCNE:

Iga Świetlicka kl. IV b – Wyróżnienie

Kartka Wielkanocna z pisanką w roli głównej”

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie!

Przegląd kolęd i pastorałek  ( Siostrzytów - 2016r)

Osoby nagrodzone:

Joanna Stręk Klasa VIb